Toitumisnõustamine – hea vormi saladus

test

Personaalne toitumiskava

Toitumisnõustamine aitab kujundada pikaajalisi tervislikke söömisharjumisi, mis sobivad sinu elustiili ja treeningkoormusega. Õige toitumine on hea vormi saavutamiseks möödapääsmatu. Kuidas toituda sõltub suuresti inimese elustiilist, treeningkoormusest ja eesmärkidest. Kindel on aga see, et mida parem on toidu tooraine ja valmistamise kvaliteet, seda suurem on toidu kasutegur sulle ja sinu kehale.

Personaalse toitumiskava koostamisele eelneb vestlus, kus selgitatakse välja sinu elustiil, füüsiline koormus ning ihaldatud eesmärgid. Seda infot aluseks võttes koostatakse personaalne toitumiskava, mida järgides paraneb tervis ja suureneb elurõõm.

Eratreeningute käigus saab treener hoida toitumiskava järgmisel silma peal. See distsiplineerib ja motiveerib järjepidevalt tervislikult toituma. Toitumisharjumiste muutmist ei tasu võtta kui lühiajalist projekti, sest liigselt kiirete tulemuste taotlemine toob kaasa kaalu kõikumise ja meeleolu languse. Pigem tasub eemärgiks võtta oma seniste harjumuste täielik muutmine.

Võta minuga ühendust