Personaaltreener – sinu sõber treeningteel

13061975_10154083377898965_9011757448539360300_n

Personaaltreener sätib suuna õigeks

Tüüpilised vead kuhu trenni tehes takerdutakse on ebaõiged treeningvõtted, vale koormus, treeningute üksluisus ning saavutuste mitte märkamine. Neid vigu tehes on tulemuseks enamasti käegalöömine, halvemal juhul vigastused.

Iga personaalne treening on omanäoline ja huvitav. Treeningutel juhendab personaaltreener kuidas sooritada harjutusi õige tehnika ja maksimaalse pingutusega. Eratreener soovitab kui tihedalt ja millise koormusega trenni teha ning aitab märgata saavutatud tulemusi.

Põnev ja õigesti sooritatud trenn koos edusammude nägemisega  kiirendab eesmärkide saavutamist ning hoiab motivatsiooni kõrgel.

Takistustest saab üle

Ülekaal, terviseprobleem, vigastus või muu mure pole takistusteks treeningutega alustamiseks. Eratreener võtab treeningplaani koostamisel ja treeningute läbiviimisel sinu eripärasid arvesse.

Näiteks diabeetikutel ja astmaatikutel mõõdab personaaltreener enne trenni spetsiaalse vahendiga vastavalt kas veresuhkru või astma taset. Saadud näitude põhjal otsustab eratreener kas treeningplaanis olevaid harjutusi tuleb välja vahetada või muuta.

Hoolikalt läbimõeldud järjepidev treening aitab diabeetikutel alandada veresuhkru taset, mis vähendab insuliini tarbimise vajadust. Astmaatikutel võib tugevneda väljahingamiste abilihastik tänu millele väheneb ravimite manustamise vajadus ning tõuseb astma taluvuslävi.

Personaaltreener aitab kiirendada kaalulangust ning osadel juhtudel ka vigastustest taastumist. Mida teadlikumalt harjutusi valida ja sooritada, seda väiksema ajakuluga püstitatud eesmärgid saavutatakse .

Kiired tulemused mugavalt

Esimestel kohtumisel paneb eratreener  paika treeningute eesmärgid ja kaardistatakse hetkeolukord. Kõige täpsemalt saab hetkeolukorra selgeks teha tervise- ja/või laktaaditestiga. Edusammude jälgimiseks tasub neid teste kindlate ajavahemike järel sooritada ka tulevikus.

Vastavalt seatud eesmärkidele ja hetkeolukorrale koostab eratreener individuaalse treeningplaani ja soovi korral toitumiskava. Edasi saad otsustada kas hakkad plaani järgi treenima iseseisvalt või koos personaaltreeneriga. Osadele inimestele meeldib treenida koos treeneriga kord kuus, teistele aga mitu korda nädalas.

Iga personaalne treening toimub seal kus sulle meeldib. Näiteks sinu kodu lähedal asuvas spordiklubis, terviserajal, kodus või muus kohas. Personaaltreener omab kõike vajalikku selleks, et tõhusat ja huvitavat trenni saaks viia läbi pea kõikjal.

Oled sa valmis?

Esimene kohtumine Minutreeneriga on täiesti tasuta. Alusta teekonda suurepärase vormi ja tugeva tervise poole juba täna. Täida allolev vorm ja valmistu toredaks elamuseks!

  • Add a row
  • Add a row